INFORMACE K OTEVŘENÍ MŠ

Vážení rodiče, mateřské školy v Praze 13 jsou otevřeny od 25.5.2020. Pro tento školní rok bude provoz i v červenci. Všem rodičům byla poslaná informační SMS. Mimořádný provoz je pouze pro děti, které jsou přihlášeny na toto období.
Bezpečnostní pokyny jsou vyvěšeny na vstupních dveřích! Před nástupem do MŠ zákonný zástupce odevzdá Čestné prohlášení s aktuálním datem!! Do MŠ přivádí a odvádí 1 člen rodiny, v budově se pohybuje pouze s rouškou. V šatně mohou být najednou pouze 2 děti a doprovod! U vchodů jsou dezinfekce pro rodiče. Rodiče se zdržují v budově MŠ pouze nezbytnou dobu. Děti nesmí nosit do MŠ hračky, předměty atd. Děti musí mít v šatně 1 roušku v sáčku pro případ zhoršení zdravotního stavu. Při přichodu do třídy změří p. učitelka dítěti každý den teplotu. Pokud bude teplota nad 37 st., dítě do MŠ nepřijme.

Upozorňujeme rodiče, kteří čerpají na dítě OČR (možno do konce června), že nástupem dítěte do MŠ nárok na ošetřovné končí!!!!!

Provozní doba školy bude  7.00 -17.00.

Pokud zákonní zástupci dítě k mimořádné docházce nepřihlásí. nebude  v období do 1.9.2020 vyžadována žádná platba. Prosíme rodiče, napište nám i pokud Vaše dítě do MŠ nebude chodit.

V šatnách jsou připravené informace ohledně vyúčtování školného a stravného. Prosíme rodiče, zastavte se kdykoliv v MŠ a vyplňte na přiložené lístky číslo účtu. Pokud dítě nebude v této době chodit do MŠ, odneste všechno oblečení, bačkory, pyžamo atd. domů.

Do konce školního roku nebudou žádné nadstandartní a společné akce (kroužky, ŠVP, rozloučení s předškoláky, divadelní představení, výlety).

Dle doporučení z dokumentu „Provoz MŠ V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020 mají zákonní zástupci zvážit rizikové faktory, pokud dítě patří do rizikové skupiny, nebo pokud je v rizikové skupině jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti a naplňuje alespoň jeden bod níže uvedený.

Ririkové faktory:  1. Věk nad 65 let s chronickými chorobami

2. Chronické onemocnění plic ( i astma) s dluhodobou léčbou

3. Onemocnění srdce, nebo velkých cév, hypertenze s dlouhodobou léčbou

4. Porucha imunitního systému

5. Těžká obezita

6. Diabetes léčený farmakologicky

7. Chronické onemocnění ledvin

9. Onemocnění jater.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *